Sipariş ve Teknik Bilgi

Bize aşağıdaki numaradan ulaşabilirsiniz.
Bekir Alım
0535 419 61 00

Bin TL üzerindeki siparişlerinizde kargo ücreti alınmamaktadır.

Haber ve Duyurular

Eko Grow Damlama Gübresi

Biyoseb tarım olarak ürettiğimiz ürünler kategorisine siz değerli müşterilerimiz için yeni bir damlama gübresi ekleyeceğiz. Eko Grow isimli yeni damla sulama gübremiz 15+15+15+ME 10+30+0+ME 18+06+18+ME 16+08+24 ve 20+10+20+ME oranlarında ve izelement takviyeli olacak. Fiyat olarak daha ekonomik olacak olan bu yeni ürünümüz üretim aşamasındadır.

Yazının Devamı

Red Star Toz Yaprak Gübresi, Mega Mix Edta Şelatlı İzelement, Mega Zinc Edta Şelatlı Çinko, Makromix 7-7-7+ME Gübre, Megamix 8-0-7 Organomineral Gübre, Azovit Extra Azotlu Gübre(azdırıcı), Power Extra=19-0-19 Gübre,

New Red Star- 10-30-10 1kg copy

Red Star 10-30-10+ME 1 kg Yaprak Gübresi (EC Fertilezer)

Faydaları: Patlıcan, kabak, domates, biber, hıyar, fasulye, çilek, kavun, karpuzda ve patates gibi yumrulu bitkilerde ayrıca meyvacılıkta; erik, bağ, elma, kayısı, şeftali, armut gibi meyva ağaçlarında, dış mekan bitkilerinde, kesme çiçeçilikte; karanfil, gül, takates, gerbela vs. Mevsimlik ve saksı çiçekçiliğinde kullanılabilen AZOT, FOSFOR POTAS ve izelementlerden oluşan FOSFOR ağırlıklı yaprak gübresidir. NEW REDSTAR suda % 100 eriyebilen konsantrasyonda hazırlanmış Ph değeri 4-4.3 arasıdır. İçeriğindeki izelementler EDTA şelatlıdır. Bitkiler tarafından kolay alınır. Çiçeklenme döneminde kullanıldığı gibi bitkilerin gelişim ve meyva dönemlerindede kulanabileceğiniz ileri teknoloji harikası bir yaprak gübresidir.


New Red Star- 18-18-18 1kg copyRed Star 18-18-18+ME 1 kg Yaprak Gübresi (EC Fertilezer)

Faydaları: Patlıcan, kabak, domates, biber, hıyar, fasulye, çilek, yonca, kavun, karpuz da. Patates gibi yumrulu bitkilerde, ayrıca,meyvacılıkta, erik, üzüm, elma, kayısı, şeftali, armut, avakado, kiraz, vişne, ayva, zeytin, yeni dünya, portakal, limon, mandalina, greyfurt gibi meyva ağaçlarında. Kesme çiçekçilikte; karanfil,gül,takates,gerbela ve. Dış mekan bitkileri, saksı çiçekçiliği, mevsimlik çiçekçilik ve fındıkta yaprak gübresi olarak kullanılabilen AZOT, FOSFOR POTAS VE İZELEMENTLERDEN oluşan bir yaprak gübresidir. NEW REDSTAR suda %100 çözülebilen özelliktedir. Ph değeri 4-4.3 arasıdır. içeriğindeki izelementler EDTA şelatlıdır. Bitkiler tarafından kolay alınır. Ekim yapıldıktan 10 gün sonra kullanıma başlanır. Hasat bitinceye kadar kullanılır.


New Red Star- 18-06-24 1kg copyRed Star 18-06-24+ME 1 kg Yaprak Gübresi (EC Fertilezer)

Faydaları: Patlıcan, kabak, domates, biber, hıyar, fasulye, çilek, kavun, karpuzda ve patates gibi yumrulu bitkilerde. Ayrıca, meyvacılıkta, erik, elma, kayısı, armut, şeftali gibi meyva ağaçlarında kullanılabilen AZOT, FOSFOR POTAS ve izelementlerden oluşan POTAS ağırlıklı bir yaprak gübresidir. NEW REDSTAR suda % 100 çözülebilen konsantrasyonda hazırlanmış Ph değeri 4-4.3 arasıdır. İçeriğindeki izelementler EDTA şelatlıdır. Bitkiler tarafından kolay alınır. Meyva döneminden hasat sonuna kadar güvenle kullanılır. Özellikle salatalık, kabak, domates, patlıcan ve biber için tavsiye edilir.


New Red Star- 15-5-30 1kg copy

Red Star 15-5-30+ME 1 kg Yaprak Gübresi (EC Fertilezer)

Faydaları: Patlıcan, kabak, domates, biber, hıyar, fasulye, çilek, kavun, karpuzda ve patates gibi bitkilerde. Ayrıca; meyvacılıkta, erik, elma, kayısı, şeftali, armut gibi meyva ağaçlarında kullanılabilen AZOT, FOSFOR,POTAS ve izelementlerden oluşan POTAS ağırlıklı bir yaprak gübresidir. NEW RED STAR suda %100 çözülebilen konsantrasyon da hazırlanmış ph değeri 4-4,3 arasıdır. İçerisindeki izelementler edta şelatlıdır.


Toz Yaprak Gübreleri- Mega Mix İzelement

Organomineral ve Sıvı Gübreler- megamix extra

Mega Mix Edta Şelatlı İzelement 1 kg - 10 kg

Faydaları: Patlıcan, kabak, domates, biber, hıyar, fasulye,çilek, kavun, karpuz, patates gibi bitkilerde. Ayrıca meyvacılıkta; avakado,yeni dünya, kayısı, erik, elma, kayısı, armut, şeftali, nar, kiraz, vişne, ayva, portakal, limon, mandalina, greyfuurt, zeytin gibi meyva ağaçlarında kullanılabilen bitkilerin gereksinimi olan BOR BAKIR, DEMİR, MANGAN ve ÇİNKO gibi MİKRO elementlerden oluşur. Kritik gelişim aşamasına güvenli uygulamalar için formüle edilmiştir. Yüksek besleyici içeriği nedeni ile bitkilerdeki fark kısa sürede görülür.


Toz Yaprak Gübreleri- mega zinc izelement 1kg03Mega Zinc Edta Şelatlı Çinko 1 kg (EC Fertilezer)

Faydaları: Patlıcan, kabak, domates, biber, hıyar, fasulye, çilek, kavun, karpuz vb gibi bitkilerde. Ayrıca meyvacılıkta; erik, kiraz, vişne, elma, kayısı, şeftali, nar, zeytin, portakal, limon, mandalina, yeni dünya, fıdık, gibi meyva ağaçlarında kullanılır. MEGA ZİNC bitkilerde bulunan çoğu enzim sistemlerinde katolizör olarak rol alır. Çiçeklenmeyi artırır ve çiçeklerin daha canlı kalmasını sağlar.


Makromix 7-7-7+ME NPK' lı bitki geliştirici Gübre Çözeltisi 1-5-25 kg (EC Fertilezer)

Organomineral ve Sıvı Gübreler- makro mix

Faydaları: Patlıcan, kabak, hıyar, fasulye, domates, biber, havuç, çilek, kavun, karpuz, patates, şeker pancarı gibi bitkilerde; ayrıca erik, elma, armut, kayısı, şeftali,nar,üzüm,zeytin,kiraz,vişne, portakal,limon,mandalina,greyfurt,yeni dünya,fındık, gibi meyva ağaçlarında,kesme çiçekçilik,mevsimlik çiçekçilik,saksı çiçekçiliği,dış mekan bitkileri ve maydonoz,tere,roka,marul,nane,lahana,karnabahar,dere otu,semiz otu,yonca, çim bitkilerinde kullanılır. MAKROMİX toprağı etkin hale getirir. Toprağın Ph 'ını düşürür. Topraktaki bitkiler tarafından alınamayan besin maddelerinin alınmasını sağlar. Damla sulama sistemi ile verilebileceği gibi yapraklarada uygulanır. Makromix bitkilerin gelişim döneminden hasadın sonuna kadar kullanılabilir. İçersinde bulunan azot, fosfor potas, amino asit ve yosun, bor, demir mangan, çinko gibi izelementlerin sayesinde bitkilerin gelişmesini, çiçeklenmeyi ve aynı zamanda da meyvaların büyümesini sağlar. MAKROMİX kısa süreli hasat edilen sebzelerde meyvelerin büyümesini sağlar. Tuzlu topraklarda Ph'ı düşüreceğinden , kullanılması özellikle tavsiye edilir.maxromix 7-7-7+ME aynı zamanda üstten yaprak gübresi olarak ta kullanılabilir.


Megamix 8-0-7 NK' lı bitki geliştirici, meyva büyütücü, organomineral gübre, 25 kg (EC Fertilezer)

Organomineral ve Sıvı Gübreler- megamix extra

Faydaları: Patlıcan, kabak, hıyar, domates, biber, fasulye, çilek, kavun, karpuz, patates, şeker pancar gibi bitkilerde ayrıca; elma, erik, kayısı, armut, şeftali,kiraz,vişne,zeytin,yeni dünya,portakal,limon,mandalina,greyfurt gibi meyva ağaçlarında kulanılabilir. MEGAMİX EXSTRA Toprağın organik madde miktarını artırarak, kültüre alınacak bitkiler için, mükemmel bir ortam hazırlayan bitki özünden elde edilmiş, organik madde miktarı oldukça fazla azot ve potas takviyeli organomineral bir damlama gübresidir.. Sebzelerin ve meyva ağaçlarının meyva dönemlerinde, meyvaların daha iri, içlerinin daha sıkı, dolu olmasını sağlamak için kullanılır. Biber, patlıcan, fasulye, salatalık kabak gibi devamlı çiçek açması gereken bitkilerde ise, dönüme 2 kg map, fosforik asit veya fosfor içeren bir gübre ilave edilir. Gelişme dönemlerinde ve çiçeklenme başlamamış veya çiçeklenme dönemi bitmiş ise, domates, patates, havuç, şeker pancarı, yer fıstığı gibi ürünlerde tek başına, kullanılması tavsiye edilir.aynı zamanda üstten yaprak gübresi olarak ta kullanılır.


Azovit Extra bitki geliştirici (azdırıcı) azotlu gübre çözeltisi 1-5-20 kg (EC Fertilezer)

Organomineral ve Sıvı Gübreler- azovit extra

Faydaları: Patlıcan, kabak, hıyar, fasulye, domates, biber, havuç, çilek, kavun, karpuz, patates, şeker pancarı gibi bitkilerde ayrıca erik, elma, kayısı, şeftali, armut gibi meyva ağaçlarında,kesme çiçekçilik,saksı çiçekçiliği,dış mekan bitkileri,saksı çiçekçiliği ve çim bitkilerinde kullanılır. Azot ihtiyacı olan bitkilerde, maydanoz, tere, roka, fasulye, kabak,pazı,nane,semiz otu, dere otu, yonca,gibi bitkilerde gelişme devresinden hasada kadar olan süre içersinde kullanılır. Bitkide stresi önler.hızlı geliştirir suda kolay çözülür. Damlamadan verilebileceği gibi yaprak gübresi olarak üstten yağmurlama sistemi ile de uygulanır.


Biyocan Extra 3-23-4+me NPK' lı (BİTKİNİZİN CANI) çiçeklendirici , polen arttırıcı, sıvı organomineral gübre (EC Fertilezer)

Organomineral ve Sıvı Gübreler- biyocan extra

Faydaları: Patlıcan, kabak, domates, biber, hıyar, fasulye, çilek, kavun, karpuz gibi bitkilerde ,kesme çiçekçilik,karanfil,gül,takates,vs ayrıca erik, elma, kayısı, şeftali gibi meyva ağaçlarında kullanılır. Çiçeklenmeyi, döl tutumunu ve kaliteyi artırır. Meyve ve çiçek dökümünü önler. Meyva dayanıklılığını artırır. TAKOZ yapmayı minimuma indirir. Ani hava değişikliklerinden kaynaklanan olumsuzlukları minimuma indirir. Meyvaların içini doldurur ve büyütür. Toprağın ph.sını düşürür, verilen gübrelerin alımını hızlandırır. Topraktaki bazı besin maddelerini çözerek bitki tarafından alımı kolaylaştırır.aynı zamanda üstten yaprak gübresi olarak ta uygulanabilir.


Power Extra 19-0-19-NK' lı bitki geliştirici, meyva büyütücü gübre solüsyonu, 25 kg (EC Fertilezer)

Organomineral ve Sıvı Gübreler- power extra

Organomineral ve Sıvı Gübreler- power extraOrganomineral ve Sıvı Gübreler- power-extra-5

Faydaları: Patlıcan, kabak, domates, biber, hıyar, fasulye, çilek, kavun, karpuz, patates, şeker pancarı gibi bitkilerde ayrıca elma, armut, kayısı, şeftali, erik gibi meyva ağaçlarında kullanılabilen AZOT ve POTAS ağırlıklı bir damlama gübresidir. Sebze ve meyva ağaçlarının meyva dönemlerinde meyvaların daha iri ve içlerinin dolu olmasını sağlamak için kullanılır. Biber, patlıcan, fasulye, salatalık gibi devamlı çiçek açması gereken bitkilerde ise bir miktar fosforlu gübre ile uygulanır. Gelişme döneminde çiçeklenme başlamamış ise veya çiçeklenme dönemi sona ermiş ise domates, patates, havuç, şeker pancarı, yer fıstığı gibi ürünlerde tek başına kullanılması tavsiye edilir.aynı zamanda üstten yağmurlama sistemi ile ve yaprak gübresi olarak ta kullanılabilir.